Kitos paslaugos
Au Pair programa

Tapk AU PAIR programos dalyve – patirk ypatingą gyvenimo nuotykį!

Au Pair - tai tarptautinė kultūrinių mainų programa, pagal kurią merginos gali gyventi užsienio šeimoje, prižiūrėdamos vaikus, tobulindamos užsienio kalbą ir susipažindamos su šalies įžymybėmis. Tai puikus būdas taipti nepriklausoma, savarankiška, pažinti tikrąjį užsienį tokį, kokį jį mato vietiniai gyventojai, ir patirti tikrų tikriausią gyvenimo nuotykį!

Au Pair dalyvės, tai 18 – 27 metų merginos iš viso pasaulio, gyvenančios šeimose „vyriausios sesers“ teisėmis. Au Pair prižiūri vaikus ir vykdo kitas lengvas namų pareigas. Toks darbas suteikia visas jaunam žmogui būtinas saugumo garantijas: priimančią šeimą, nemokamą apgyvendinimą su visais patogumais ir šiuolaikinėmis technologijomis, nemokamą maitinimą, galimybę lankyti kalbos kursus, nemokamą sveikatos draudimą, pilnavertį laisvalaikį ir, žinoma, kišenpinigius, kurie siekia 300-500 eurų per mėnesį.

Svarbu, jog finansinė nauda nėra svarbiausias Au pair programos tikslas. Svarbiausiais laikomi noras tobulėti, išmokti kalbą ir įgauti kultūrinės patirties.

Mokykis ir tobulėk

AuPair programos dalyvės
AuPair programos dalyvės
Nesi tikra, kokia kryptimi pasukti savo ateitį? Dalyvaudama Au Pair programoje turėsi laiko savo polinkiams nustatyti, tapsi labiau savarankiška, tiksliau žinosi, ko nori pasiekti.

Ar gali būti geresnis būdas išmokti naują kalbą, nei gyventi ir kvėpuoti ja? Kalbų pamokose gali išmokti gramatikos taisykles bei tarimą, tačiau tik kasdieninė kalbėjimo praktika padės įvaldyti kalbos įgūdžius. Be to, teigiama, jog vaikai yra geriausi kalbų mokytojai!

Būdama Au Pair, tu esi atsakinga ne tik už save. Tu gyveni šeimoje ir prižiūri vaikus. Tu žaidi su jais, džiaugiesi, drauge brauki ašaras.... Tu jautiesi žmogumi, nuo kurio priklauso jų kasdienis gyvenimas. Tu esi autoritetas, kurio klauso, su kuriuo dalijasi paslaptimis. Tokia patirtis moko tave kantrybės bei atsakingumo.

Gyvendama ir pažindama šalį gali sutikti žmonių, kurie gali turėti įtakos tavo karjeros pasirinkimui. Įgyta patirtis pravers bet kurioje profesinėje veikloje, kokią bepasirinktum! O teigiami priimančios šeimos atsiliepimai bus įvertinti darbdavių ir padės siekti tolimesnės karjeros.

Surask naujų draugų visam gyvenimui

AuPair vaikų auklė
AuPair vaikų auklė
Au Pair programa puikus būdas surasti naujų draugų visam gyvenimui! Tu turėsi galimybę bendrauti su kitomis tame pačiame regione dirbančiomis Au Pair dalyvėmis iš viso pasaulio, pramogauti drauge. Vaikams tu būsi draugė ar vyresnė sesuo, jų tėvams – dukra, o su naujomis draugėmis galėsi dalintis įspūdžiais juk jos kaip ir tu leidosi į tikrą gyvenimo nuotykį! Ir tai tik dalis žmonių, kurie paliks tau savo šilumos dalelę!

Su IAPA ar savarankiškai?

Be abejonės, esi girdėjusi apie merginas, kurios išvyko į užsienį savarankiškai. Žinoma, kad kai kurios tokių situacijų baigiasi sėkmingai. Tačiau prieš leisdamasi į tokią kelionę atsižvelk į kelias detales:
- Kiekviena IAPA agentūra – tai profesionali ir finansiškai saugi organizacija, galinti suteikti pagalbą merginoms ištisus metus.
- IAPA agentūros patikrina ir įvertina kiekvieną šeimą, kuri kreipiasi į jas, norėdama pakviesti Au Pair. Šeimos turi pasirašyti sutikimą, kad jos pripažįsta kultūrinį programos aspektą.
- IAPA agentūros suteikia patikimą draudimą, pagalbos numerius, informaciją apie kultūrines programas bei kt.
- Darbo valandos bei kišenpinigiai būna aptarti iš anksto ir darbo metu negali kisti.
- Iškilus rimtoms problemoms šeimoje, IAPA agentūros suteikia galimybę pakeisti šeimą.

NAUDINGI PATARIMAI VYKSTANT AU PAIR

Vaikų auklės užsienyje
Vaikų auklės užsienyje
Jau apsisprendei vykti? Puiku! Nepamiršk:
- Sužinok kuo daugiau apie šalį, į kurią planuoji vykti – internete, bibliotekose. Pasidomėk šalies istorija, kultūra, turistų lankomomis vietomis.
- Įsigyk vieną tarptautinių pažymėjimų – Europos jaunimo kortelę arba ISIC (studento). Su jais galėsi keliauti žymiai pigiau – tiek vykdama iš Lietuvos, tiek pasirinktos šalies viduje. Sužinoti daugiau apie nuolaidas pasirinktoje šalyje gali internetinėse svetainėse www.euro26.org bei www.isic.org.
- Pabandyk susisiekti su Au Pair merginomis, jau buvusiomis ar esančiomis toje šalyje.
- Pradėk planuoti trumpas, o gal ir ilgalaikes keliones po šalį – geriausia iš anksto žinoti, ką konkrečiai nori pamatyti, aplankyti. Tą padaryti galėsi savaitgaliais, atostogų metu ar kartu su šeima.
- Būk atvira naujiems įspūdžiams!
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.